science e cigarettes patches

Вчені: електронні сигарети допомагають кинути палити 1

Електронні сигарети допомагають людям кинути палити не менш ефективно, ніж нікотинові пластирі, показали результати дослідження, проведеного групою новозеландських вчених.

Ці електронні пристрої, виробляють бездимний і нешкідливий водяний пар, що містить нікотин, і їх популярність швидко зростає.

Висновки групи вчених, представлені ​​Європейському респіраторному суспільству, показали, що число людей які кинути курити за допомогою електронних сигарет виявилися дуже високим, жоден інший спосіб не може і близько похвастатися такою ефективністю.

Однак необхідно ще отримати дані про безпеку електронних сигарет в довгостроковій перспективі, вказують дослідники.

На відміну від пластирів, електронні сигарети не тільки дають користувачеві необхідну дозу нікотину, а й імітують сенсорні відчуття від куріння. Це дозволило припустити, що вони можуть виявитися корисним інструментом для людей, які намагаються кинути палити.

Група вчених з університету Окленда в Новій Зеландії провела перше клінічне дослідження, в ході якого електронні сигарети порівнювалися з нікотиновими пластирами. У дослідженні взяли участь 657 осіб.

1 коментар

  1. Курити кинути, це запросто… Перший крок це стрес. З ним вам доведеться боротися 24/7 протягом цілого місяця, аж доки організм не випрацює звички від сигарети.. Другий крок це їжа, будьте готові до надмірного споживання всього, і впідряд, бо стрес потрібно чимось засвоїти.. І накінець спробуйте електронну сігу, так буде простіше справитись з курінням

    Руслан

Коментування зачинено