Самозаміс

Все для самозамісу

Самозаміс – це рідина для електронних сигарет, яка виготовляється вручну, в домашніх умовах. Такі рідини значно дешевші і смак залежить тільки від вашої фантазії та бажання експериментувати.

Ми пропонуємо всі компоненти для самозамісу, від чистого VG, PG, нікотину які ви можете змішати самі у будь-яких пропорціях, до готових баз (основ) де ми вже змішали це для вас. Купуючи готову базу, вам потрібно тільки додати улюблений смак ароматизатора і зачекати 1-2 тижні поки смак повністю розкриється.

Ми гарантуємо 100% якість. Ароматизатори та компоненти НЕ розбавлені! Тільки прямі доставки від виробника! 100% якість усіх компонентів самозамісу це наше кредо! І ми обрали для вас, суддячи з нашого багаторічного досвіду, кращих за доступною ціною. VG/PG виробництво Німеччини найвищого ступеня очистки. Індійський нікотин який виготовляється для ринку США і відповідає найвищим стандартам, вважається одним з кращих на ринку, на відміну від китайського. (веземо спеціально для Вас аж з далекої Каліфорнії!) Ароматизатори з Італії та США відомих брендів. Купуйте якісні компоненти і бережіть своє здоров’я та гроші!

Готові бази, нікотин, VG/PG

Ароматизатори

Обслуговування і тара

Відгуки покупців

Доставка

Ми доставляємо в усі куточки України де працює Нова Пошта. Ви отримаєте замовлення за 1-2 дня після відправки. Замовлення на суму від 500 грн. доставляються безкоштовно, за наш рахунок!

Обласні центри України: Вінниця, Дніпро, Донецьк (доставка тимчасово неможлива)‎, Житомир‎, Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ‎, Кропивницький, Луганськ (доставка тимчасово неможлива)‎‎, Луцьк, Львів, Миколаїв‎, Одеса, Полтава, Рівне‎, Суми, Тернопіль‎, Ужгород‎, Харків‎, Херсон‎, Хмельницький, Черкаси‎, Чернівці, Чернігів‎.

Бонуси

У нас діє програма лояльності. Здійснюйте покупки і накопичуйте бонуси за кожний придбаний товар!

Чим більше балів ви накопичуєте на рахунку, тим більше економите на своїх наступних покупках!

Бонуси нараховуються тільки зареєстрованим на сайті клієнтам.

Наші постійні покупці економлять 5% на кожній покупці, і це лише за рахунок бонусів!