sexy girl holding vaping pen

Якими бувають електронні сигарети

Більшість електронних сигарет можна розділити за зовнішнім виглядом: на бокс-моди, мех-моди, сигарети циліндричної форми, трубки. Ми розкажемо вам про основні. Купуючи електронну сигарету, в першу чергу звертайте увагу на необхідну потужність і кількість підтримуваних режимів.

Одноразові електронні сигарети

odnorazovi elekronni sygarety

Спочатку, як тільки з’явилися електронні сигарети, вони повністю копіювали зовнішній вигляд звичайної сигарети, намагалися бути схожими за розміром, і навіть розмальовувались в білий колір, оснащувалися помаранчевим мундштуком біля основи.

Подібні сигарети в основному були одноразовими, так як не дозволяли зарядити акумулятор, і не мали можливості заправляти бак або картридж рідиною. Після використання їх необхідно утилізувати.

Багаторазові електронні сигарети

ijusts

Слідом за одноразовими електронними сигаретами прийшли моделі з можливістю підзарядки акумулятора і дозволяли залити в спеціальний резервуар рідину для підзаправки, що дало можливість використовувати сигарету багаторазово. Така еволюція електронної сигарети істотно спростила її обслуговування і зробила більш комфортною для використання, за рахунок збільшеної місткості акумулятора і об’єму бака під рідину.

Згодом електронні сигарети перетворилися в цілу культуру – вейпінг. Зовнішній вигляд електронних сигарет став стрімко змінюватися, людей перестала цікавити їх схожість на звичайну сигарету, стало цінуватися кількість пару, максимальна потужність, і найголовніше, через збільшення корпусу у дизайнерів з’явилася можливість надавати пристрою унікальний зовнішній вигляд.

Боксмоди

Smok Alien 220W

Новий вид електронних сигарет називається “модом” (модифікований). Корпус мода виконаний у вигляді невеликої коробочки, яку на відміну від електронної сигарети дуже зручно ставити на стіл і тримати в долоні. За рахунок збільшеної площі бічних сторін, з’явилася можливість розмістити OLED дисплей, який відображає всі виставлені характеристики. Додати 2-5 акумуляторів для потужності. Але найголовніше в боксмодах це плати, які отримали різноманітні додаткові функції. Також плати роблять боксмоди найбезпечнішими для використання оскільки мають різноманітні захисні функції.

Бокс-моди дозволяють накрутити практично будь-який бак чи дріпку, які можуть вміщувати багато спіралей щоб видавати велику кількість пару. Атомайзери (баки/дріпки) для бокс-модів необхідно докуповувати окремо, якщо вони не йдуть в комплекті, так звані стартові набори.

Мехмоди

asmodus rose finch

Мехмод (механічний мод, тобто без плати), являє собою корпус для одного або більше акумуляторів з контактами.

Завдання мехмода – замикати батарейку на ваш атомайзер і тим самим подати на нього напругу для пароутворення. Мехмоди виконуються різної форми і з різних матеріалів.

Механічний мод не для новачків! Мехмоди призначені тільки для професіоналів вейперів, в іншому випадку ви можете нашкодити собі і оточуючим. При неправильному розрахунку опору спіралі, і вольтажу акумулятора, може статися потужний виділення енергії у вигляді вибуху акумулятора. Саме через неправильне поводження з мехмодами Ви можете прочитати в газетах про вибухи електонних сигарет.

У даного девайсу не передбачений контроль напруги і температури, механізм мехмоду дуже простий і складається з корпусу, кнопки, акумулятора і перехідника.

Мехмоди як і боксмоди можуть комплектуватися атомайзерами, в іншому випадку його необхідно докупляти, ви можете вибрати практично будь-який атомайзер який підходить по діаметру мехмода.

Який тип електронної сигарети підходить для тебе?