nicselect нікотин

Про нікотин в електронних сигаретах

Як правило, рідкий нікотин є одним з компонентів рідини для електронних сигарет, поряд з пропіленгліколем, гліцерином і ароматизаторами. З цієї статті Ви дізнаєтесь багато цікавих і корисних фактів про рідкий нікотин, який застосовується у вейпінгу.

Нікотин це алкалоїд, який витягується з тютюнових рослин. Він може бути синтезований, однак цей процес є досить дорогим і вартість цього нікотину в декілька разів вища. У нас можна придбати кращий нікотин який виготовляється в Індії для ринку США.

Преміум нікотин

У невеликих кількостях нікотин міститься і в харчових продуктах: картоплі, помідорах, баклажанах. Також нікотин виступає в ролі розслабляючого і стимулюючого засобу, він підвищує настрій, працездатність, однак при цьому він викликає звикання. Вейпери початківці, які хочуть повністю відмовитися від куріння і тільки переходять на пар, можуть придбати рідини для електронних сигарет з різним рівнем вмісту нікотину.

Існує багато рідин для заправки девайсів з мінімальною дозою нікотину. Розглянемо найпопулярніші з них:

  • 1,5 мг (супер низький рівень вмісту)
  • 3 мг (низький рівень вмісту)
  • 6 мг (середньо-низький)
  • 12 мг (середній)
  • 18 мг (високий)
  • 24 мг (дуже високий)

З якою міцності нікотину необхідно починати новачкам?

Чітку відповідь на це питання складно дати, оскільки все залежить від Ваших звичок. Розглянемо декілька основних моментів при виборі міцності нікотину.

Смак – деякі вейпери не люблять присмак рідкого нікотину. У такому випадку варто вибирати рідини з низьким або середнім кількістю вмісту нікотину, оскільки чим вище його відсоток – тим більше він впливає на смак рідини, особливо нікотин китайського виробництва.

ТХ (throat hit) “Удар по горлу“. Високий вміст нікотину дає потужний удар по горлу, що подобається багатьом колишнім курцям міцних сигарет. Він буквально дере горло.

Нікотинова залежність. Якщо Ви довгий час були завзятим курцем, то варто на початку вибирати рідини з високим вмістом нікотину, щоб позбутися залежності від звичайних сигарет і поступово понижувати міцність до середнього вмісту нікотину і вже через пару місяців переходити на рідини з мінімальним вмістом нікотину.

Споживання рідини. Для вейперів, які тільки перейшли з сигарет на пар, підійдуть рідини з високим вмістом нікотину тільки в тому випадку, якщо парити не більше 3-4 разів на день. Якщо ж Ви будете заливати в девайс рідину з високим вмістом нікотину і постійно робити затяжку одну за одною, то це може викликати нудоту, запаморочення, головні болі. Професійні вейпери використовують в основному рідини з низьким рівнем нікотину або без нього, вважаючи за краще насолоджуватися процесом паріння протягом усього дня.

Завзятим курцям рекомендується почати з високого вмісту нікотину 18-24 мг і поступово понижувати міцність.