-59%

Рідкий Бурштин / Liquid Amber (FlavourArt)

Концентрований ароматизатор (Італія)

Спробуйте рідкий бурштин Liquid Amber від італійської фабрики ароматизаторів FlavourArt. Це готова композиція на основі фруктів, з ніжною кислинкою в післясмаку – цікавий, досить теплий і спокійний смак. Спробуйте, вам повинно сподобатися! При замішуванні Liquid Amber FA дотримуйтеся рекомендованої дози – 3%.

Рекомендоване дозування 3%

Від: 20 грн Від: 12 грн

Очистити

Ароматизатори FlavourArt – мабуть, одні з найкращих ароматизоторів для рідин електронних сигарет. Виготовляються в Італії на основі харчових ароматизоторів і проходить суворий контроль якості. Лінійка смаків Flavour Art володіє широким асортиментом тютюнових ароматів, десертних і фрутових смаків. Це чудовий вибір, якщо ви цінує витончений смак, якість і вмієте рахувати кошти.

FlavourArt

Ароматизатори FlavourArt одні з найбільш концентрованих на ринку. Ви будете витрачати в 2-3 рази менше ароматизоторів порівняно з іншими марками, що робить їх фінансово вигідними, незважаючи на початкову дещо вищу ціну.

Артикул: Невідомо Категорія: Позначка:

Оцінки після 0 відгуків

0.0 середня
0
0
0
0
0

Тільки зареєстровані користувачі які придбали товар можуть залишати відгуки. Зареєструйтесь і отримаєте бонуси для знижки!

Залиште відгук про товар і отримаєте бонусні бали!