vape

США ввели заборону на фруктові рідини для електронних сигарет

Влада США оголосила про введення заборони на картриджі для електронних сигарет з фруктовими ароматизаторами. З продажу такі електронні сигарети по всій країні повинні прибрати до початку лютого. Передбачається, що такий захід знизить популярність електронних сигарет серед підлітків.

Заборона, як зазначає BBC News, не поширюється на ароматизатори зі смаком ментолу, хоча спочатку передбачалося, що обмеження торкнеться і їх.

«Ми повинні захистити наші сім’ї. У той же час, це велика індустрія. Ми хочемо захистити індустрію», – пояснив вибірковий заборона президент США Дональд Трамп.

Найбільший в США виробник електронних сигарет Juul вилучив з продажу картриджі з фруктовими ароматизаторами не чекаючи вступу заборони в силу.

У грудні Конгрес США схвалив поправки в законодавство, що підвищують мінімальний вік для покупки сигарет (в тому числі електронних) і вейпу з 18 до 21 року.

У США за останні кілька місяців 55 осіб померли через хвороби легенів, викликаної неправильним курінням електронних сигарет. Причина захворювання до цих пір не встановлена, але у всіх постраждалих в легенях знайшли синтетичну форму вітаміну Е, який використовують як добавку в сумішах для вейпу, в США їх додавали до витяжки з маріхуани але ринок маріхуани набагато більш прибутковіший за вейп щоб визнати це, всі ці рідини купували на нелегальному ринку.

За даними опитування, проведеного на замовлення уряду США, 28% жителів країни у віці від 15 до 18 років парять вейп хоча б раз на місяць.

Примітка: В інтернет-магазині Хмара Пара немає домішок які нашкодили померлим людям, всі наші компоненти тестуються і безпечні для вейпу!