Знижка!

Корабель пустелі / Desert Ship (FlavourArt)

Rated 4.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 відгук)

Концентрований ароматизатор (Італія)

Східний тютюновий аромат. Аромати східних базарів, де серед тютюнових смаків в повітрі витають аромати дорогих спецій і ноток горіхів. Унікальний і потужний смак.

Рекомендоване дозування 2-3%

Від: 20 грн

Очистити

Бонусні бали + до 950 бонусів

Ароматизатори FlavourArt – мабуть, одні з найкращих ароматизоторів для рідин електронних сигарет. Виготовляються в Італії на основі харчових ароматизоторів і проходить суворий контроль якості. Лінійка смаків Flavour Art володіє широким асортиментом тютюнових ароматів, десертних і фрутових смаків. Це чудовий вибір, якщо ви цінує витончений смак, якість і вмієте рахувати кошти.

FlavourArt

Ароматизатори FlavourArt одні з найбільш концентрованих на ринку. Ви будете витрачати в 2-3 рази менше ароматизоторів порівняно з іншими марками, що робить їх фінансово вигідними, незважаючи на початкову дещо вищу ціну.

Артикул: Невідомо Категорія: Позначка:

Оцінка після 1 відгуку

4.0 середня
0
1
0
0
0

Тільки зареєстровані користувачі які придбали товар можуть залишати відгуки. Зареєструйтесь і отримаєте бонуси для знижки!

  1. Оцінено в 4 з 5

    Сильний та богатогранний аромат. Як на мене дуже складний, треба гарну дріпку та дуже ретельний розрахунок, скільки додавати ароміка. Іноді користуюсь.

    Костянтин Ходеєв

10 гривень

у подарунок за реєстрацію!
РЕЄСТРАЦІЯ
Ви отримаєте 2000 бонусів для знижки 10 грн.
Loading...