-59%

Гіпнотизуючий смак / Hypnotic Myst (FlavourArt)

Концентрований ароматизатор (Італія)

Солодкий і м’який, складний і «гіпнотизуючий» смак Hypnotic Myst від фабрики FlavourArt (Італія) нагадує чимось шипучку. Але, швидше за все, ви знайдете в цьому ароматизаторі щось своє. У будь-якому випадку, варто спробувати цю незвичайну аромку від італійців FA, хоча б для того, щоб висловити свою думку.

Рекомендоване дозування 2-5%

Від: 20 грн Від: 12 грн

Очистити

Ароматизатори FlavourArt – мабуть, одні з найкращих ароматизоторів для рідин електронних сигарет. Виготовляються в Італії на основі харчових ароматизоторів і проходить суворий контроль якості. Лінійка смаків Flavour Art володіє широким асортиментом тютюнових ароматів, десертних і фрутових смаків. Це чудовий вибір, якщо ви цінує витончений смак, якість і вмієте рахувати кошти.

FlavourArt

Ароматизатори FlavourArt одні з найбільш концентрованих на ринку. Ви будете витрачати в 2-3 рази менше ароматизоторів порівняно з іншими марками, що робить їх фінансово вигідними, незважаючи на початкову дещо вищу ціну.

Артикул: Невідомо Категорія: Позначка:

Оцінки після 0 відгуків

0.0 середня
0
0
0
0
0

Тільки зареєстровані користувачі які придбали товар можуть залишати відгуки. Зареєструйтесь і отримаєте бонуси для знижки!

Залиште відгук про товар і отримаєте бонусні бали!